Tescoma s chutí

Tescoma s chutí

Tescoma s chutí je pořad o vaření, stolování a nových trendech ve vaření. Netradiční dobroty z tradičních surovin můžete na svých obrazovkách vídat každý všední den ve Snídani s Novou a podruhé ještě v předpoledním čase.

Dříve s Markétou Hrubešovou nyní s Adélou Gondíkovou pořadem provázejí špičkoví gastronomičtí odborníci jakými jsou: Ivan Vodochodský, Radek Šubrt, Jana Zatloukalová, Jana Vašáková, Martin Polačko, Pavla Bersziová, Jiří Štift, Kristýna Kalinová a Martin Hamáček.

Každý z těchto odborníků se specializuje na jinou oblast kuchařského umění. Na ploše čtyř minut vysílacího času vám TV Nova nabízí tipy, triky a inspiraci pro vaši kuchyni.

Tescoma s chutí je pořadem, který se mezi lidmi našel mnoho svých příznivců. Další hledané výrazy spojené s Tescoma s chutí jsou:
Tescoma s chutí online, stáhnout Tescoma s chutí, Tescoma s chutí herci, Tescoma s chutí epizody, Tescoma s chutí ke shlédnutí všechny díly, Tescoma s chutí nové díly, Tescoma s chutí online ke shlédnutí, Tescoma s chutí videa, Tescoma s chutí ukázky a další.

Tescoma s chutí

Sdílejte článek:
Facebook Linkuj.cz Jagg.cz Tweeter! Google Del.icio.us!
Reklama:


Ženysobě.cz

Portál pouze pro ženy

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Mohlo by Vás také zajímat


Napište vlastní komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*